IT Recruiter

Dołącz do nas, by rozwijać organizację opartą na empatii (Empathy Driven Organisation)!

Mamy na pokładzie utalentowanych ekspertów IT, którzy rozwijają swoje kompetencje i budoują projekty internetowe w kameralnej atmosferze pracy dla znanych marek (firmy telekomunikacyjnych, FMCG, rekrutacyjne czy motoryzacyjne). Zostań członkiem zespołu rekrutacyjnego i pomóż nam rozwinąć firmę z 25 pracowników do 50 osób na pokładzie!

O stanowisku

  • Miejsce: Szczecin ul. Więckowskiego 1A/4 (centrum miasta).
  • Typ: Pełen etat
  • Wynagrodzenie:
    Junior - 4 000 - 6 000 PLN gross (Umowa o pracę),
    Regular - 6 000 - 9 000 PLN gross (Umowa o pracę) or 7 500 - 11 000 PLN (netto B2B + VAT).

Twój zakres obowiązków

  • Prowadź procesy rekrutacyjne na stanowiska IT, by zaprosić do współpracy najlepszych programistów, kierowników projektów czy testerów. Nie tylko tych, którzy są świetni w swoim fachu, ale przede wszystkim interesujących ludzi, z którymi chce się na co dzień pracować.
  • Rozwijaj kreatywne sposoby dotarcia do kandydatów (sourcing kandydatów) oraz rozwijaj swoją bazę talentów, korzystając z Linkedina, Facebooka, forów internetowych, eventów czy własnych kanałów.
  • Z grona kandydatów wybieraj tych najlepiej pasujących do profilów poszukiwanych pracowników - prowadź screeningi, umawiaj interview oraz opiekuj się kandydatami do momentu zatrudnienia.
  • Prowadź komunikację pomiędzy kandydatami, menedżerami i pozostałymi osobami zaangażowanymi w procesy rekrutacyjne przy wsparciu rozwiązania Recruitee (nasz ATS). Współpracuj z marketingiem przy organizowaniu kampanii Employer Brandingowych i promocyjnych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pełnym cyklu rekrutacyjnym w zakresie pozyskiwania pracowników IT dla stanowiska Regular (najmniej 1 rok doświadczenia dla poziomu Junior).
  • Znajomość rynku IT - trendów, wymagań na wybrane grupy stanowisk, oczekiwań kandydatów, rozumienie technologii oraz specyfiki pracy w tej branży.
  • Biegłość w obszarze sourcingu kandydatów - pozyskiwania pracowników w wybranych kanałach (FB, LI, fora internetowe, własne sieci kontaktów).
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i orientacja na ludzi - tworzenie partnerskich relacji z kandydatami zapewniając najlepsze candidate experience. Szukamy osoby, która lubi komunikować się z innymi, wspierać ich w rozwoju kariery oraz proaktywnie prowadzić do momentu zatrudnienia.
  • Motywacja, samodzielność i energia do działania.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.
  • Wykształcenie i szkolenia związane z HR.

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki, dobra atmosfera pracy z przyjaznymi ludźmi, możliwość rozwoju i, przede wszystkim, możliwość czerpania satysfakcji z własnych działań i osiągnięć.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - 6 000 - 9 000 zł brutto lub umowę B2B z 26-dniami urlopu - 7 500 - 11 000 zł netto + VAT.
  • Raz w roku przeprowadzamy “salary review” czyli przegląd Twoich zarobków, by dostosować je do Twoich osiągnięć i realiów rynku.
  • Pracę w firmie, która jest agencją digitalową działającą od 19 lat na rynku - nie uświadczysz u nas “januszowych” praktyk ani korporacyjnych silosów, bo kto by tak chciał pracować?
  • Praca w komfortowym biurze w Szczecinie w samym centrum (okolica Bramy Portowej).
  • Udział w tworzeniu unikalnego środowiska pracy (Empathy Driven Organisation), gdzie najciekawsi kandydaci z polskiego rynku realizują międzynarodowe projekty webowe dla globalnych marek (telekomy, producenci samochodów, FMCG, rekrutacja, branża budowlana). Współtworzysz lokalną organizację ekspertów, którzy tworzą nowoczesne rozwiązania internetowe na całym świecie.
  • Regularne rozmowy 1-on-1 - dzięki spotkaniom z każdym pracownikiem jesteśmy w stanie na bieżąco realizować indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego - mentoring, szkolenia, podnoszenie kompetencje, wdrażanie narzędzi. Na co dzień otrzymujesz wsparcie naszego People & Culture Managera.
  • Work-life balance jest najważniejszy. Rodzina, zdrowie i pasje to najważniejsze obszary harmonii w życiu naszych pracowników - jedni grają w kosza, inni biegają, wspinają się, jeżdżą na rowerze, a jeszcze inni zajmują się fotografią. Dla nas wszystkich praca ma być źródłem dobrych zarobków, satysfakcji i wypisywać się w balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Potwierdzają to osoby, które pracują u nas nawet 14 lat.
  • No i nie mamy owocowych czwartków :), ponieważ dbamy o zdrowe odżywianie każdego dnia. Oprócz okresów świątecznych i wakacji, oczywiście!
  • Bogaty pakiet benefitów Karta Multisport:
    • Lekcje angielskiego w godzinach pracy na wybranych stanowiskach.
    • Ubezpieczenie na życie.
    • Dofinansowanie szkoleń, kursów i książek.
    • Pizza/Burger Day.
    • Kupony na Pyszne.pl.
    • Brak dress codu.
    • Firmowa biblioteka.
    • Elastyczny czas pracy.
    • Spotkania integracyjne - od wspólnych planszówek po wypady na miasto, a do tego regularne dni integracyjne z pracownikami z całej Polski.
    • Ekspres do kawy, która daje powera! Inicjatywy dobroczynne.
    • Strefa relaksu - bo praca nie musi być tylko przy biurku.
    • Program rekomendacji pracowników (5000 zł nagrody).

Our recruitment process

  1. Wyślij nam swoje CV
  2. Screening - jeśli pasujesz do naszego profilu, zaprosimy Cię na krótkie spotkanie zdalne, aby poznać Twoje doświadczenie i plany zawodowe.
  3. Rozmowa kwalifikacyjna - umawiamy się u nas w biurze, aby szczegółowo poznać Twoje motywacje do rozwoju, mocne strony, umiejętności i kompetencji. Opowiemy Ci o pracy w Magnetic Point, kogo szukamy i jakie mamy perspektywy rozwoju na najbliższy czas tak, aby obie strony mogły się wzajemnie poznać.
  4. Oferta - rozmawiamy o szczegółach dotyczących zatrudnienia.
  5. Decyzja - obie strony potwierdzają, czy chcą rozpocząć współpracę.

O nas

Działamy od 19 lat na rynku. Początkowo tylko w Szczecinie, obecnie zatrudniamy ekspertów z całej Polski. Kiedyś tylko polscy klienci, od blisko 10 lat głównie międzynarodowe marki gdzie wdrażamy rozwiązania internetowe.

Niezależnie od liczby pracowników na magneticowym pokładzie, niezmiennie najważniejsza są dla nas atmosfera i praca w otoczeniu ludzi o podobnych wartościach. Dlatego dużą wagę przykładamy do tego, aby każdy czuł się ważny. Dbamy o work-life balance.

Jesteśmy organizacją opartą na empatii (Empathy Driven Organisation) - zaaplikuj do nas, a dowiesz się więcej!

Send your CV

We would be happy to receive your CV and learn more about your work experience and competence.

Find out more in the Career section.