Javips

Szczecińskie spotkania Java ekspertów.

Szczecińskie spotkania JAVA ekspertów.

JAVIPS to jednodniowe wydarzenie skierowane do doświadczonych programistów JAVA. Pomysł zrodził się z pasji do nowych technologii i zaowocował stworzeniem fundacji, której głównym celem jest wspieranie wszelkich działań związanych z propagowaniem edukacji w zakresie wytwarzania oprogramowania.

Magnetic Point partnerem JAVIPS

Firma Magnetic Point jest partnerem eventu oraz inicjatorem szczecińskich spotkań JAVA ekspertów. Zainteresowanie najnowszymi trendami związanymi z tą technologią nie jest przypadkowe – JAVA to ogólnoświatowy standard w tworzeniu aplikacji webowych, zaawansowanych stron WWW oraz oprogramowania, a w naszej firmie technologia wiodąca. Spora część zespołu Magnetic Point to eksperci i entuzjaści języka JAVA.

Rekrutacja - Java Developer Sprawdź inne oferty pracy
Magnetic Point

Wyjątkowa wiedza

JAVIPS to trzy ciekawe prelekcje zaprezentowane przez specjalistów technologii JAVA. Starannie dobieramy tematykę i prelegentów, by czas spędzony na konferencji inspirował uczestników, którzy dbają o swój rozwój i są na bieżąco z trendami. To dobra okazja, by porozmawiać twarzą w twarz z ekspertem i zadać mu kilka pytań, a również sprawdzić jak dane zagadnienie wykorzystywane jest w praktyce.

Integracja po godzinach

Idealnie zorganizowany branżowy event „po pracy” to spotkanie w przyjemnym miejscu ze smacznymi przekąskami i kuflem rodzimie ważonego piwa. Półgodzinna przerwa sprzyja dyskusjom w kuluarach, wymianie doświadczeń i wiedzy z prelegentami i pozostałymi uczestnikami eventu oraz poznaniu ich codziennych wyzwań w pracy zawodowej.

Społeczność

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy na najwyższym poziomie i zbudowanie społeczności ekspertów JAVA na Pomorzu Zachodnim. Spotkania są organizowane cyklicznie, a czas pomiędzy eventami poświęcany jest zbieraniu nowinek z branży.

Więcej informacji znajdziesz na:


javips.pl

Copyright © Magnetic Point. All rights reseverd.