O nas

Utalentowani ludzie, specjalistyczna wiedza i doświadczenie, przyjazna atmosfera.

.web .mobile .software.

Jesteśmy niezależną firmą z sektora IT. Łączymy kompetencje internet software house oraz agencji interaktywnej. Z powodzeniem realizujemy aplikacje webowe, portale, systemy e-commerce oraz aplikacje mobilne. Dotychczas stworzyliśmy ponad 300 projektów dla liderów różnych branż w Polsce i za granicą. Z naszych rozwiązań korzystają miliony użytkowników na całym świecie.

  • Bic
  • Tvp
  • Unity line
  • Ehrle
  • Rochstar
  • Expekt

0

lat na rynku

0

osobowy zespół

ponad

0

zrealizowanych projektów

Jesteśmy partnerem

Cognifide

We współpracy z naszym partnerem, firmą Cognifide tworzymy projekty internetowe dla największych światowych marek, takich jak: Ford, Lincoln, Virgin Media, Adobe, Investec, Penguin Random House, Robert Walters.

W 2012 roku rozpoczęliśmy współpracę z brytyjską-polsko firmą Cognifide, tworząc kilkunastoosobowy zespół programistów Java Developerów, Frontend Developerów, specjalistów QA oraz Technical Project Managerów. Firma Cognifide od 2005 roku z sukcesem działa na światowym rynku IT, posiada oddziały w Londynie, Poznaniu i Nowym Jorku i zatrudnia ponad 250 pracowników. Klientami Cognifide są największe międzynarodowe marki. Cognifide należy do grupy WPP, globalnego holdingu komunikacji marketingowej.

rozwijamy wyjątkowe

przedsięwzięcia internetowe

Z projektów, które obsługujemy korzystają codziennie miliony użytkowników. Współtworzymy porównywarkę kredytów hipotecznych Hiponet.pl.

Od kilku lat, oprócz realizacji projektów dla naszych klientów, z sukcesem tworzymy i rozwijamy własne projekty. Jedną z naszych ostatnich realizacji jest systemem telebimowy Xtendo Match&More, który został stworzony na zlecenie PZPN i wdrożony podczas meczów reprezentacji polski w piłce nożnej.

Rozwiązania

Realizowane przez nas projekty opieramy na nowoczesnym systemie zarządzania treścią (CMS) Expression Engine, umożliwiającym tworzenie i aktualizowanie rozbudowanych serwisów WWW, portali informacyjnych, intranetów/extranetów oraz aplikacji internetowych. We wdrożeniach, które realizujemy wraz z naszym partnerem, firmą Cognifide, używamy opartego na języku Java rozwiązania Adobe Experience Manager.

  • Expression Engine
  • Adobe Experience Manager

Współpraca

Klaster IT

Jesteśmy członkiem Klastra ICT Pomorze Zachodnie, który skupia firmy i instytucje sektora informatycznego i telekomunikacyjnego w północno-zachodniej Polsce. Celem działalności tej organizacji jest rozwój gospodarczy regionu poprzez rozwój firm sektora IT. Spotkania, szkolenia i konferencje gromadzą najaktywniejszych przedstawicieli branży i są dla nas okazją do wymiany wiedzy.

Wydział Informatyki

Jesteśmy członkiem Rady ds. Kompetencji Absolwentów Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Uczestniczmy w tworzeniu programu kształcenia studentów Wydziału Informatyki oraz pomagamy w rozwoju branży IT w Szczecinie.

Chcesz porozmawiać na temat projektu?

Skorzystaj z formularza kontaktowego, podaj swój nr telefonu, a oddzwonimy w ciągu 24h.

wypełnij formularz

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu?

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy.

dowiedz się więcej

Copyright © Magnetic Point. All rights reseverd.